Informace o uživatelských účtech, emailu, průkazech studenta a KOSu

Heslo ČVUT

Subsystém PRVNÍ HESLO je určen pouze pro nové studenty fakult a ústavů ČVUT a lze ho použít do 120 dnů od zápisu do studia. Pokud jste již v minulosti byli studenty ČVUT, použijte k přihlášení Vaše původní uživatelské jméno a heslo.

V případě vypršení platnosti hesla použíjte formulář pro obnovu hesla ČVUT https://usermap.cvut.cz/resetPassword .

Pokud jste heslo ČVUT zapomněli budete se muset dostavit osobně na IT oddělení místnost b-9 nebo do Prahy na Vydavatelství průkazů ČVUT.

Aktivace uživatelského účtu a kompletní informace: https://www.cvut.cz/prvni-heslo/Login

Heslo můžete změnit na stránce https://usermap.cvut.cz/search/ po přihlášení (jednotným heslem) na svůj osobní účet v Nastavení. 

Emailová adresa

Pro aktivaci emailu navštivte stránku https://mailstu.fbmi.cvut.cz a použijte přihlašovací údaje uvedené a nastavené při aktivaci HESLA ČVUT.

Přesměrování emailu si můžete nastavit dle návodu na stránce: https://it.fbmi.cvut.cz/presmerovani-emailu 

KOS (SSU)

Pro přístup do KOSu používejte: https://kos.cvut.cz/kos/login.do 

Průkaz studenta

Vydání nového průkazu ČVUT, nebo ISIC je určeno pouze pro nové studenty fakult a ústavů ČVUT. Pokud jste již v minulosti vlastnili průkaz ČVUT, nebo ISIC, je nutné aktivovat průkaz vydaný v minulosti.

Všechny činnosti spojené s kartou ČVUT, nebo ISIC je nutné vyřizovat ve Vydavatelství průkazů ČVUT v Praze, Bechyňova 3, Praha 6, telefon:+420 22435 8472, 22435 8471, 22435 8467, e-mail: prukazy@victoria.cvut.cz. Provozní doba Po-Čt: 8.00 - 15.30, Pá: 8.00 - 15.00

Na této pobočce je možné použít elektronickou rezervaci. Výhodou elektronické rezervace je, že budete přednostně voláni k přepážce ve Vámi zvoleném čase.  
Kompletní informace jsou dostupné na adrese https://portal.cvut.cz/pristup-do-is/uzivatele-a-pristup-do-is-cvut/vydavatelstvi-prukazu/. Po ukončení studia je nutné odevzdat kartu ČVUT na studijní oddělení.

Odevzdaná karta bude archivována v kaceláři b-9 a při splnění podmínek pro vydání průkazu si pro ní držitel může osobně přijít a požádat o navrácení (typicky při ukončení bakalářského studia a následně při pokračování v navazujícím magisterském studiu).
 
 

Úřední hodiny IT ODDĚLENÍ (Místnost B-9)

Pondělí až Pátek: 9:00 – 10:00

Pokud nás zastihnete v kanceláři mimo úřední hodiny, rádi vyřídíme váš požadavek.